Zakład Obróbki Precyzyjnej – Łabędy Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach o ugruntowanej pozycji rynkowej zajmujący się produkcją różnych stalowych części maszyn i oprzyrządowania w związku z ciągłym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko :

                                SZLIFIERZ

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie obróbki skrawania,

  • dobór ściernic i parametrów szlifowania

  • realizacja procesu technologicznego zgodnie z dokumentacją

  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy, oraz dbanie o należyty stan maszyn, urządzeń i narzędzi

Wymagania

  • wykształcenie techniczne lub zawodowe o kierunku obróbka skrawaniem

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, bądź do przyuczenia

  • umiejętność szlifowania powierzchni płaskich i okrągłych

  • znajomość i umiejętność rozumienia rysunku technicznego

  • zdolności manualne

  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

  • dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole

  • kreatywność i samodzielność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie nowych doświadczeń

  • szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne