Kariera

Handlowiec usług produkcyjnych

Zakład Obróbki Precyzyjnej – Łabędy Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach o ugruntowanej pozycji rynkowej zajmujący się produkcją różnych stalowych części maszyn i oprzyrządowania w związku z ciągłym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko :

Do jego obowiązków należy: sporządzanie ofert w oparciu o otrzymane zapytania ofertowe oraz analiza raportów i prognoz dotyczących rynku, realizacja planu sprzedaży. Handlowiec do spraw usług produkcyjnych monitoruje działania konkurencji na podległym rynku. Odpowiada za pozyskiwanie nowych klientów, zwiększanie sprzedaży oraz nadzór nad prawidłową wyceną usług z zakresu produkcji różnych detali części maszyn w oparciu o przygotowaną ofertę.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku realizuje zadania powierzone przez Kierownika do spraw sprzedaży, których celem jest zadowolenie klienta i realizacja sprzedaży.

Zadania zawodowe:

- organizowanie stanowiska pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP, ppoż. i ergonomii i ochrony środowiska;

- negocjowanie warunków sprzedaży usług produkcyjnych z klientami;

- dbanie o efektywne relacje z kluczowymi klientami;

- obsługa reklamacji i ustalanie odchyłek produkcyjnych;

- analizowanie raportów i prognoz dotyczących rynku sprzedaży;

- realizacja sprzedaży;

- monitorowanie i raportowanie osiąganych wyników Kierownikowi do spraw sprzedaży;

- inicjowanie i zgłaszanie przełożonemu projektów usprawniających funkcjonowanie działu sprzedaży;

Handlowiec usług produkcyjnych powinien posiadać co najmniej wykształcenie średnie techniczne. Pożądana jest znajomość technik produkcji w zakresie obróbki skrawaniem. Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 oraz obsługi komputera (zwłaszcza programów biurowych). Ze względu na specyfikę pracy dobrze widziane jest posiadanie prawa jazdy kat B.

Do wykonywania zawodu wskazane jest co najmniej jednoroczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, alternatywnie dwuletnie doświadczenie w zawodzie operator maszyn skrawających. Znajomość branży z zakresu obróbki skrawaniem.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres bok@zop.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Jesteś zainteresowany ofertą pracy?
Prosimy o kontakt telefoniczny (32) 734-52-95
lub wyślij CV mailem na bok@zop.pl
Operator Obrabiarek Skrawających

Zakład Obróbki Precyzyjnej – Łabędy Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach o ugruntowanej pozycji rynkowej zajmujący się produkcją stalowych części maszyn i oprzyrządowania w związku z ciągłym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko :

Zakres obowiązków:

  • praca na maszynach produkcyjnych (obróbczych)
    dbanie o jakość wytwarzanych produktów,
    realizacja procesu technologicznego zgodnie z dokumentacją
    utrzymywanie porządku na stanowisku pracy oraz dbanie o należyty stan maszyn, urządzeń i narzędzi

Wymagania

  • absolwent szkoły branżowej o kierunku obróbka skrawaniem
    zdolności manualne
    podstawowa znajomość rysunku technicznego
    dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole
    otwartość i chęć do nauki

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie nowych doświadczeń
    możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie

Wynagrodzenie jest ustalane w trakcie rozmowy indywidualnej i jest uzależnione od umiejętności i doświadczenia.